Výsledky OP nohejbal 2023
STRAŠICE - KŘÍŠE "B" - 3 : 6
BUŠOVICE - LITOHLAVY - 7 : 2
KORNATICE - MEŠNO - 8 : 1
KŘÍŠE "A" - PAVLOVSKO - 6 : 3
2. kolo
MEŠNO - KŘÍŠE "A" - 4 : 5
LITOHLAVY - KORNATICE - 0 : 9
KŘÍŠE "B" - BUŠOVICE - 5 : 4
ZBIROH - STRAŠICE - 7 : 2
3. kolo
LITOHLAVY - PAVLOVSKO - 1 : 8
KŘÍŠE "B" - KŘÍŠE "A" - 4 : 5
ZBIROH - KORNATICE - 6 : 3
STRAŠICE - BUŠOVICE - 6 : 3
4. kolo
PAVLOVSKO - KORNATICE - 2 : 7
MEŠNO - BUŠOVICE - 6 : 3
LITOHLAVY - STRAŠICE - 0 : 9
KŘÍŠE "B" - ZBIROH - 5 : 4
5. kolo
ZBIROH - LITOHLAVY -
STRAŠICE - MEŠNO - 5 : 4
BUŠOVICE - PAVLOVSKO - odl.
KORNATICE - KŘÍŠE "A" - 5 : 4
MEMORIÁL KARLŮ PŠAJDLŮ 2022
V sobotu, dne 9. 7. 2022 uspořádal Nohejbalový oddíl Pavlovsko 22. ročník nohejbalového turnaje trojic MEMORIÁL KARLŮ PŠAJDLŮ. Počasí nám přálo, hřiště bylo dobře nakropené z pátečního deště.
Zúčastnilo se celkem 8. trojic. Hrálo se každý s každým- na 2 sety.
Cenu získali: Nejstarší hráč – Lukeš Petr ( LUKY TÝM)
Nelepší hráč - Peterka Jiří ( KŘIŠE A)
Nejlepší hráčka – Rišková Marta (KŘÍŠE A)
Výsledky:
1. místo: KŘÍŠE A – Peterka Jiří, Rišková Marta, Horejš František
2. místo: BUŠMENI- Tomášek Radek, Trnka Jiří, Polák Jan
3. místo: MARNÝ POKUS – Bartoš Bohumil, Škudrna Daniel, Soukup Václav
4. místo: PAVLAČ – Dvořáček Tomáš, Matoušek Milan, Šůcha Lukáš.
5. místo: LUKY TÝM – Lukeš Petr, Uhlíř Martin, Jůzek Jan
6. místo: KŘÍŠE B – Krhounek Tomáš, Cink Tomáš, Potůček Milan
ZA SPOLEK NO PAVLOVSKO - ŠEBELLE Zdeněk
Pozvánka na nohejbalový turnaje trojic ( 3 dopady )
Posvícenecký turnaj Pavlovska 2017
Spojený s turnajem starých pánů – nad 50 let
Účastníci nad 50 let si mohou sami postavit vlastní trojici, ostatní hráči – nasazení smečaři si budou vybírat se zbylých přihlášených účastníků.
Turnaj se uskuteční v sobotu, dne 2. 9. 2017 na dvou venkovních hřištích v Pavlovsku.
Začátek ve 13 : 00 hodin, prezentace od 12 : 45 hodin.
Občerstvení zajištěno v areálu po celou dobu turnaje.
Ceny pro 3 trojice a nejstaršího hráče.
Startovné – 30 Kč/ osoba
Předpokládaný konec turnaje v 18 : 00 hod - následovat bude zpívaná při živé hudbě.
Nohejbalový oddíl Pavlovsko, z. s. zve všechny zájemce o tento sport – z Pavlovska i Dobříva,
přijďte rozhýbat svá těla.
Bližší info na internetových stránkách https://nopavlovsko.webnode.cz/
Memoriál Karlů Pšajdlů - 17.ročník turnaje v nohejbalu 2017
Turnaj se koal za příznivého počasí ve velmi přátelské atmosféře.
Na úvod účastníky přivítali jako už tradičně starostové Hrádku u Rokycan a Dobříva.
Jak už to na turnajích bývá, sestavy trojic byly často silně kombinované.
Stejně tak je turnaj v posledních letech velmi vyrovnaný.
I vítězové museli v utkání o 1. místo vydat ze sebe to nejlepší
13 trojic
Systém turnaje :
skupiny 7 + 6
na dva hrané sety ( 1 : 1 )
Do finálové skupiny postup první tři .
Do finálové skupiny se výsledky ze skupin započítaly.
SEZNAM DRUŽSTEV
1. OBCHODNÍCI S DEŠŤEM : Dvořáček Tomáš, Frank Tomáš, Bartoš Bohumil
( Kornatice, Hrádek, Bílá Hora )
2. HUBEŇOUŘI : Pátek Jindřich, Mrva Jan, Soukup Václav
( Hrádek, Pavlovsko, Klabava )
3. ZLÁMANÝ KOLENA : Kozák Bohouš, Kolařík Luboš, Sova Jakub
( asi Zruč Senec )
4. BUŠMENI : Tomášek Radek, Palkoska Aleš, Švarc Petr
( Bušovice )
5. MODRÝ BUDÍK : Spal Jan, Kopecký Martin, Pokorný Jan
( Pavlovsko, Čako, Břve )
6. JUNIOŘI s.r.o. : Fujan Miloslav, Fujan Matěj, Kopejtko Jakub
( Zruč Senec )
7. HAŠ TÝM : Havlíček Jan, Havlíček Michal, Škudrna Daniel, Škudrna Aleš
( Zruč Senec )
8. START PRÁDLO : Miksán Jiří, Vraný Adam, Pelcr Pavel
9. LITOHLAVY : Matoušek Milan, Valdman Jan, Šůcha Lukáš
10. SMÍCHOV : Beránek Jaroslav, Pihera Zdeněk, Kiesewetter Karel
( PLz. Hradiště a spol. )
11. DO HÁJE : Hrubý Václav ml., Sušánka Jan, Míšek Robert
( N. Hospoda, Zruč, čižice, Vodokrty atd. )
12. TŘI ŠMOULOVÉ : Hrabčák Eduard, Jírovský Jan, Kozel Pavel
( PLz. Hradiště, Košutka, ? )
13. TÁBOR : Šahajda Jiří, Hubík Aleš, Petrů Jaromír
Pořadí :
1. Modrý budík 9 : 1
2. Do háje 8 : 2
3. Start Prádlo 6 : 4
4. Tři Šmoulové 3 : 7 ( 1 : 1 ; 17 : 14 )
5. Zlámaný kolena 3 : 7
6. Obchodníci s deštěm 1 : 9
- - - -
Děkjeme sponzorům :
Pivovar Svijany
Weiler Holoubkov
Restaurace Na střelnici Rokycany
MÚ Hrádek
OÚ Dobřív
NO Pavlovsko
ONSK Rokycany
Judr. J. Bárta
M. Beránek
E. + O. Wenzhoferovi
M. Ouzký
a další příznici nohejbalu
Memoriál Karlů Pšajdlů 2016 - výsledky
Systém turnaje : 13 trojic, na 1 : 1 , skupiny 6 + 7 , postup 3 ze skupiny.
Do finálovky se výsledky samozřejmě započítaly.
SEZNAM TÝMŮ A POŘADÍ
1. DO HÁJE ( Hrubý Václav, Míšek Robert, Sušánka Jan) - 7 b.
2. STRŽENÝ BORŮVKY ( Miksán Jiří, Sova Jakub, Nový Vladimír ) - 6 b.
3. MODRÝ BUDÍK ( Kopecký Martin, Höfner Frant., Pokorný Jan ) - 5 b.
4. BUŠMENI ( Tomášek Radek, Švarc Petr, Palkoska Aleš ) - 5 b.
5. BRUTÁLNÍ NULY ( Bořánek Tomáš, Urban Jiří, Sady Jiří ) - 4 b.
6. BAKLÁDY ( Jirovský Jan ml. , Hrabčák Eduard, Urban Michal ) - 3 b.
9 ÷ 13
HRÁDEK ( Bartoš Bohumil, Dvořáček Tomáš, Brejcha Petr, Soukup Václav )
RADNICE ( Smeták Michal, Vondrášek Petr, Ryba Jaroslav )
12 ° ( Kosnar miloš, Mrva Jan, Šilhánek Petr )
PAVLOVSKO ( Tengler Zbyněk, Šebelle Zdeněk, Krafta Josef )
2 + 1 ( Nová Jana, Kubek Ján, Waldman Jan )
K M V ( Matoušek Milan, Krejčí Lukáš, Vaněček Radek )
LITOHLAVY ž. ( Mužíková Lucie, Černá Lenka, Michalková Marie )
Vítězové obhájili výhru z loňského roku.
Nejlepší hráč : Miksán Jiří - 6 hlasů / 11
Nejlepší hráčka : Nová Jana
Nejmladší hráč/ka : Mužíková Lucie
Nejstarší hráč : Höfner František
Děkujeme sponzorům a podporovatelům :
Pivovar Svijany
Weiler Holoubkov
MÚ Hrádek
OÚ Dobřív
NO Pavlovsko
ONSK Rokycany
Judr. J. Bárta
M. Beránek
E. + O. Wenzhoferovi
M. Ouzký
a další příznici nohejbalu
Fotky a Tabulky
https://ulozto.cz/!tGN1b7Sny/pavlovsko-memorial-2016-rar
Pořadí OP Rokycany v nohejbalu - 2015 - s. "A" | ||||||
tým | poč. záp. | výhry | remízy | prohry | body | |
1. | Kornatice | 10 | 7 | 1 | 2 | 15 |
2. | Bušovice | 10 | 6 | 1 | 3 | 13 |
3. | Zbiroh | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 |
4. | Hrádek | 10 | 3 | 2 | 5 | 8 |
5. | Radnice | 10 | 3 | 1 | 6 | 7 |
6. | Týček | 10 | 1 | 3 | 6 | 5 |
Pořadí OP Rokycany v nohejbalu - 2015 - s. "B" | ||||||
tým | poč. záp. | výhry | remízy | prohry | body | |
1. | Pavlovsko | 10 | 7 | 1 | 2 | 15 |
2. | Strašice | 10 | 6 | 1 | 3 | 13 |
3. | Mirošov | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 |
4. | Mešno | 10 | 3 | 2 | 5 | 8 |
5. | Litohlavy "Ž" | 10 | 3 | 1 | 6 | 7 |
Výsledky Memoriálu Karlů Pšajdlů 2015
Zúčastnilo se 9 trojic.
Systém : každý s každým, na dva hrané sety ( 1:1 )
Pořadí :
1. Háje ( N. Hospoda ), ( Hrubý V. ml. , Sušánka Jan, Míšek Robert ) 15 b. ( 1 x 1:1 )
2. Stržený Borůvky ( Start Doudlevce ), ( Miksán Jiří, Nový Vladimír, Bořánek Tomáš ) 14 b. ( 2 x 1:1 )
3. Vícenice ( Litice ), ( Rychlý Jan, Cibulka Jan, Kosť Tomáš ) 11 b.
4. Hrádek ( Bartoš Bohumil, Dvořáček Tomáš, Frank Tomáš ) 10 b.
5. Mirošov ( Honzík Radek, Šefl Jan, Sýkora Luboš ) 7 b.
6. Poslední záchvěv ( Zruč ), ( Hána Václav, Vaňourek Tomáš, Urban Michal ) 6 b.
7. Pavlovsko ( Vilém Daniel, Tengler Zbyněk, Procházka Jiří ) 4 b.
8. Týček ( Boubín Jan, Palla Martin, Kebrle Dominik, Šefl Václav ) 3 b.
9. Krvavý koleno ( Kozák Bohumil, Vaňourková Veronika, Mrva Jan ), ( Doubravka, Litohlavy, Hrádek ) 2 b.
Nejlepší hráč : Mikyska ( Miksán Jiří )
Nejmladší hráč : Urban Michal ( 15 )
Nejstarší hráč : Mrva Jan ( 56 )
Cena za obětavost : Kebrle Dominik
Nejlepší žena ( jediná v turnaji ) : Vaňourková Veronika
Děkujeme všem hráčům za příjemný a pohodový turnaj i ostatním přítomným.
Přítomen byl zástupce okresního tisku.
Poděkování sponzorům:
Pivovar Svijany
Weiler Holoubkov
Pivovar Radouš Šťáhlavy
starosta Dobříva p. Ondřejíček Jiří
starosta Hrádku u Rokycan p. Perlík Jaroslav
NO Pavlovsko
p. Beránek Miroslav
Judr. Bárta Jaroslav
p. Tyrner Roman ml